Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Interneto ir tv paslaugų tiekėjai
Paslauga
  • Telia
  • Bitė
  • Cgates
  • Home3
  • Init
  • Mezon
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Cgates interneto planai

Cgates interneto planaiCgates seniau buvo žinoma kaip „Vilsat“ – viena didžiausių ir garsiausių televizijos bei interneto tiekėjų visoje šalyje. Tačiau kokius interneto planus siūlo ši milžinė? „Markestro“ turi visus pasiūlymus ir nuolat juos atnaujina, kad klientai su atitinkamu poreikiu galėtų įsigyti būtent Cgates paslaugas. Planų asortimentas tikrai platus, tad pasirinkti tikrai yra iš ko.

CGATES interneto planų tipai

Šiuo metu Cgates gali vartotojams pasiūlyti tris šviesolaidinio ir tiek pat belaidžių interneto planų. Jie yra skirstomi pagal spartą. Šviesolaidinio interneto planai vadinasi: 100 Mb/s, 400 Mb/s ir 600 Mb/s. Kaip ir sako jų pavadinimai, pagal plano vardą galima nustatyti, kokią greitaveiką jis turi. Belaidžiam internetui Cgates taip pat turi tris planus: Namai S, Namai M ir Namai L. Juose greitaveikos skiriasi nuo 10 iki 40 Mbps, tad priklausomai nuo reikalingų interneto funkcijų galėsite lengvai rasti sau tinkamą pasiūlymą.

Vartotojai, kurie daug žaidžia internetinius žaidimus, žiūri aukštos kokybės filmus, dalinasi failais ir interaktyviai leidžia laiką internetinėje erdvėje, vertėtų rinktis pačius greičiausius planus. Pats tiekėjas rekomenduoja rinktis šviesolaidinį internetą, dėl to, jog jį galima derinti ir su belaidžiu, skleidžiant jį iš modemo. Belaidį internetą Cgates siūlo tiems vartotojams, iki kurių būsto nėra atvesti šviesolaidiniai kabeliai.

Kokiuose miestuose galima rinktis Cgates interneto planą?

Tiesa, Cgates veiklos zona yra pakankamai konkreti, todėl su ja verta susipažinti. Jie paslaugas teikia šiose vietovėse: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Trakų, Ukmergės, Skuodo, Marijampolės, Vilkaviškio, Kybartų, Elektrėnų ir Kaišiadorių apylinkėse esant techninėms galimybėms. Galbūt Cgates internetu naudojasi Jūsų kaimynai ar draugai bei artimieji? Galite pasiklausti jų nuomonės ir atsiliepimų, kad geriau įvertintumėte galimybę įsirengti šio tiekėjo interneto tinklą. Visad patarimų duos ir „Markestro“ komanda. Norėdami sužinoti ar Cgates šviesolaidinis internetas pasieks Jūsų namus, užpildykite prašymą ir mes su Jumis susisieksime bei pateiksime pasiūlymus.

Ar galime sutaupyti renkantis Cgates interneto planą?

Mūsų ekspertai suras tinkamiausią Cgates paslaugą Jūsų biurui ar namams ir supažindins su visomis sąlygomis. Galbūt pavyks sutaupyti nuomojantis maršrutizatorių ar būtent dabar yra taikoma nuolaida Jums tinkančiam planui. Visa tai ir dar daugiau galite sužinoti tiesiog įvedę savo adresą bei kontaktinį telefono numerį. Verta paminėti, kad neseniai prie Cgates prisijungė ir interneto paslaugų tiekėjas KAVA, tad dabar dar daugiau vartotojų gali mėgautis jų paslaugomis.

  • Atnaujinta: 2021 m. sausio 4d. 16:03
Gauti pasiūlymus