Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Init interneto planai

Init interneto planaiInit yra platų paslaugų spektrą turinti bendrovė užsiimanti televizijos bei interneto paslaugų įrengimu ir tiekimu. Kompanija turi tikrai nemažą klientų ratą ir labai platų šviesolaidinio bei bevielio interneto planų sąrašą. Init interneto technologijas bei paslaugų spektrą gerokai praplėtė „Meganet“, kada įsiliejo į Init valdomą tinklą. „Markestro“ įvertins Jūsų poreikius, išnagrinės esamus pasiūlymus ir Jums pateiks tik labiausiai dėmesio vertą Init interneto planą.

INIT šviesolaidinio interneto planai

Šviesolaidinio interneto planų yra keturi, jie skirstomi pagal maksimalią greitaveiką. Kukliausias planas veikia iki 50Mbps greičiu, o pats sparčiausias pavadinimu „SUPER MAKSI“ išvysto net iki 1Gbps greitaveiką. Yra ir iki 100 bei iki 300 Mbps sparta veikiantys interneto planai, todėl kiekvienam vartotojui nebus problema rasti tai, kas tenkintų jo poreikius.

INIT bevielis internetas

Bevielis internetas leis atsisakyti varginančio laidų junginėjimo ir užtikrins daug malonesnį naršymą ir interneto pramogų išnaudojimą per atstumą. Tam, kad galėtumėte įsirengti Init bevielį internetą Jums reikės įsigyti ar nuomotis maršrutizatorių. Belaidis internetas veikia šiek tiek lėčiau negu laidinis jo analogas, tačiau tos spartos daugiau nei pakanka tam, kad naršymas būtų malonus, o Init po truputį taptų Jūsų pagrindiniu ryšio operatoriumi.

Kaip Markestro gali padėti pasirinkti INIT interneto planą?

Mes bendradarbiaujame su šiuo tiekėju dėl jo geros reputacijos, plataus siūlomų paslaugų spektro ir ilgametės patirties. Siekiame, kad visi mūsų klientai galėtų gauti pasiūlymus iš visų tiekėjų, o tada juos palyginus ir pasvėrus pliusus bei minusus galėtų išsirinkti tinkamą. Init – vienas iš universaliausių ryšio operatorių Lietuvoje, o jo paslaugos tikrai prieinamos beveik visiems vartotojams. Su „Markestro“ galėsite gauti akcijų pasiūlymus, nuolaidas bei dovanas, o kainos pas mus visad lygios arba net žemesnės negu perkant iš tiekėjo.

„Markestro dirbs ir užtikrins, kad kiekvienas vartotojas ras tinkamą Init interneto planą savo namams ar verslui. 

  • Atnaujinta: 2024 m. sausio 9d. 10:50
Gauti pasiūlymus