Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Interneto ir tv paslaugų tiekėjai
Paslauga
  • Telia
  • Bitė
  • Cgates
  • Home3
  • Init
  • Mezon
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Mezon interneto planai

Mezon interneto planaiNeseniai įsitraukęs ir į išmaniosios televizijos tiekimą, šis rinkos milžinas tarp belaidžio interneto naudotojų žinomas jau eilę metų. Mezon išsiskiria savo stabilumu ir kryptingomis inovacijomis bei puikiomis paslaugomis, kurias naudoja tūkstančiai Lietuvos gyventojų.

Mezon bevielio, nešiojamo interneto planai

Mezon siūlo belaidžio Wi-Fi arba mobilaus 4G LTE interneto planus. Laidinio interneto ši įmonė netiekia, užsiima tik bevielio ryšio platinimu. Susijungę su kitu interneto paslaugų tiekėju „Erdvės“ Mezon tapo dar stabilesniu ryšio operatoriumi Lietuvoje. Jų 4G LTE internetas dengia didžiąją dalį mūsų valstybės, o platus ir įvairiapusiškas planų pasirinkimas užtikrins tai, kad rasime tinkamą pasiūlymą tiek namams, tiek verslui. Mezon duomenų neriboja ir tai yra vienas iš didžiausių šio tiekėjo privalumų.

Galite rinktis iš keletos planų (4G arba Wi-Fi technologija). Ryšio sparta pagal pasirinktą planą gali būti net iki 30 Mb/s, o 4G internetui tai tikrai nėra mažai. Pagrindinis 4G interneto privalumas tai yra jo mobilumas. Modemą galite sutalpinti į kišenę, jo baterija gali veikti net iki 6 valandų, o Mezon jį į namus pristatys nemokamai. Priklausomai nuo to ar interneto reikės patalpai ar Jums kelionių metu, reiktų pasverti stacionarus ar mobilus modemas būtų reikalingesnis. Prie stacionaraus įrenginio vienu metu prisijungti gali net iki 32-iejų vartotojų, tad namuose ir net biure bus galima lengvai patenkinti visus naršymo poreikius. Na, o 4G modemas leis žiūrėti Youtube vaizdo įrašus, skaityti žinias ar „laikinti“ nuotraukas instagrame be galo sklandžiai ir lengvai.

Taip pat galite rinktis interneto planą su greitaveika iki 100 Mb/s, tačiau šis planas kolkas yra pakankamai brangus. Užmiesčio ar kaimų vietovių gyventojams puikiai tiks vienas iš trijų planų: užmiesčio internetas su WiFi modemu ir ryšį stiprinančia antena (WiFi). Šis planas užmiesčio gyventojams užtikrins vienodai sklandų ryšį, kokiu džiaugiasi didžiųjų miestų vartotojai. Viskas slypi ryšį stiprinančioje antenoje, kuri sustipriną gaunamą signalą.

„Markestro“ yra užtikrinti, kad Mezon – vienas iš patikimiausių bei geriausių interneto tiekėjų Lietuvoje. Norėdami sužinoti apie šios įmonės interneto planus daugiau – susisiekite su mumis arba užpildykite pasiūlymą ir tą padarysime mes! Parinksime tinkamą planą nemokamai ir užtikrinsime, kad gautumėte geriausias kainas. Mezon – internetas be suvaržymų.

Mezon šviesolaidinio interneto planai

Nuo šiol Mezon siūlo ir šviesolaidinį interntą.

# Didelės spartos. Su Mezon šviesolaidiniu internetu savo namuose galite pasiekti iki 1 Gb/s greitį.

# Neribotas. Mezon suteikia neribotus duomenis – tai reiškia, kad galite naudotis šviesolaidiniu internetu, kiek tik norite!

# Patikimas. Mezon profesionalūs darbuotojai rūpinasi, kad Mezon šviesolaidinis internetas veiktų kokybiškai ir patikimai. 

Mezon šviesolaidinio interneto kainos

Kainos prikauso nuo greitaveikos ir pigiausio šviesolaidinio interneto kaina prasideda nuo 9,9Eur/Mėn. Taikomos nuolaidos jeigu šviesolaidinį internetą renkates įsidiegdami kartu ir televiziją. Jeigu nežinote koks interneto greitis ir planas yra tinkamiausias būtent jums - susisiekite su mumis, mes padėsime jums išsirinkti!

  • Atnaujinta: 2021 m. sausio 4d. 16:02
Gauti pasiūlymus