Banner image

Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Sužinokite nemokamai
Atrinksime tik geriausius pasiūlymus
Mūsų paslaugų įvertinimas: 4.8/5
Aptarnavome 105,213 laimingų klientų

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Atrinksime tik geriausius pasiūlymus
Mūsų paslaugų įvertinimas: 4.8/5
Aptarnavome 105,213 laimingų klientų

Penki interneto planai

Penki interneto planaiPastaruoju metu nemažai interneto tiekėjų keitė savo pavadinimus – Penki (seniau žinomas kaip Skynet) vienas iš tokių operatorių. Vilniuje veikianti įmonė yra itin šiuolaikiška ir visad klientams gali pasiūlyti moderniausius interneto sprendimus. „myPlan“ supranta, kad patiems sekti rinkos naujoves yra sunku, todėl bendradarbiauja su interneto tiekėju Penki, kad rastų geriausius sprendimus Jums ir namams bei Jūsų verslui.

Penki – tikras novatorius ir modernių interneto technologijų lyderis Lietuvoje. Iš šio tiekėjo galite užsisakyti šviesolaidinį internetą, kurį, beje pirmasis Lietuvoje ir pasiūlė tuometinis „Skynet“ dabar žinomas „Penki“ vardu. Šiuo metu „Penki“ siūlo rinktis iš trijų šviesolaidinio interneto planų, kurie turi ir labai daug papildomų privalumų.

"Penki" interneto planų tipai

Go

 • Iki 100 Mb/s sparta
 • Išmanioji televizija
 • Nemokama Web TV (internetu transliuojama televizija, kuria galite žiūrėti populiariausius kanalus)

Run

 • Iki 1 Gb/s parsisiuntimo bei 500 Mb/s išsiuntimo sparta
 • Išmanioji televizija
 • Nemokama Web TV
 • Įrengimas per vieną darbo dieną

Fly

 • Iki 1Gb/s siekianti sparta
 • Išmanioji televizija
 • Nemokama Web TV
 • Įrengimas per vieną darbo dieną
 • Statinis IP (leisiantis susikonfigūruoti savo asmeninį pašto serverį, greičiau ir lengviau jungiatės prie interneto)

Itin svarbu pastebėti, kad su visais „Penki“ interneto planais gaunate nemokamą Web Tv, kuri ateityje gali tapti neatsiejama televizijos žiūrėjimo dalimi. Kadangi šis tiekėjas gali pasiūlyti itin platų paslaugų spektrą tai čia tikrai rasite pasiūlymą tinkanti būtent Jums. Kainos tikrai yra patrauklios, o šūkis „daugiau galimybių“ tikrai atspindi jų teikiamas paslaugas. Vartotojai gyvenantys ne Vilniuje neturės galimybės prisijungti prie „Penki“ tinklo, nes šis operatorius gali aptarnauti tik Vilniaus miestą.

Ar PENKI gali pasiūlyti interneto planų verslui?

Verslui „Penki“ gali pasiūlyti šviesolaidinį ir „Wi-Fi“ internetą. Norėdami sužinoti detalesnę informaciją apie kainas bei sutarties sąlygas – susisiekite su mumis arba pasiūlymo puslapyje palikite savo kontaktus ir tai padarysime mes.

PENKI internetas Vilniuje

Vilniečiams ieškantiems greito ir patikimo interneto „Penki“ yra vertas dėmesio operatorius. Nuolat tobulinantis savo įrangą bei ryšio galimybes jis už gerą kainą gali pasiūlyti labai puikias sąlygas visiems vartotojams. Daug internete naršantys bei HD vaizdo įrašus žiūrintys gali rinktis Run bei Fly planus, o mažiau sparta suinteresuotiems vartotojams tikrai pakaks Go plano. „myPlan“ yra skaidri, objektyvi ir nepriklausoma interneto paslaugų pardavimo įmonė. Džiaugsimės, jeigu su mumis vilniečiai ras tinkamą „Penki“ interneto planą savo namams ar verslui. Mūsų paslaugos yra nemokamos, o kainos tokios pat kaip perkant iš tiekėjo ar net mažesnės.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus