Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Splius interneto planai

Splius interneto planaiSplius tai ilgametis interneto rinkos dalyvis, kuris su „Markestro“ bendradarbiauja jau ne vienerius metus. Per 20 metų funkcionuojantis interneto tiekėjas gali pasiūlyti interneto bei televizijos paslaugas šimtams tūkstančių vartotojų aštuoniuose Lietuvos miestuose. Splius interneto planai yra pakankamai lankstūs ir orientuoti į spartų ryšį bei geras sąlygas vartotojui.

Visų pirma, Splius interneto tiekėja yra įsikūrusi Šiauliuose. Natūralu, kad savo paslaugas ji teikia šio miesto ir Klaipėdos apskrityje. Kol kas Splius aptarnauja Šiaulius, Klaipėdą, Radviliškį, Kuršėnus, Kelmę, Joniškį, Pasvalį bei Naująją Akmenę. Jeigu negyvenate šiuose miestuose ar šalia jų, deja, Splius paslaugų įsivesti Jums kolkas nėra galimybės.

Na, o Šiaurės bei Vakarų Lietuvos gyventojams pasisekė, nes Splius tikrai turi ką pasiūlyti. Šiuo metu yra keturi šviesolaidinio interneto planai, kurie skiriasi pagal greitaveiką.

SPLIUS interneto planų greičiai

EO – iki 100 Mbps

EA – iki 100 Mbps, tačiau greitesnis užsienyje

EC – iki 350 Mbps

ED – iki 650 Mbps

Kaip sutaupyti renkantis Splius interneto planą?

Nuspręskite ar norite greitesnio ryšio ir galite leisti sau tokį planą ar norite pigesnio varianto, tad galite rinktis pigesnį interneto paketą. EC bei ED interneto planai gali būti įvedami tik esant tinkamoms techninėms sąlygoms. Papildomai sutaupysite įsigiję televiziją ir internetą iš šio tiekėjo, tad, jeigu domina tokia galimybė „Markestro“ būtinai Jums suteiks reikiamą informaciją. Šviesolaidinį internetą šis tiekėjas gali perduoti ir belaidžiu būdu. Tam tereikia iš tiekėjo išsinuomoti ar įsigyti specialų maršrutizatorių. Kiekvienas Splius planas užtikrina neribotą duomenų siuntimą.

SPLIUS bevielis internetas

Šiauliuose įsikūręs tiekėjas taip pat siūlo ir tris bevielio interneto planus. Jų sparta gali siekti iki 15 Mbps tiek Lietuvoje tiek užsienyje, tad tai tikrai geras pasirinkimas iš vieno atsakingiausių bei geriausių interneto tiekėjų Lietuvoje. Derindami ir kartu įsivesdami kelias paslaugas galite nemažai sutaupyti. Dažnai ryšio operatoriai, ne išimtis ir Splius, pasiūlys nemokamai internetą įrengti ar tai padarys už mažesnę kainą bei gali sumažinti abonentinį mokestį.

Mes savo klientams Splius internetą pasiūlysime visad, jei jis atitiks Jų poreikius. Esame skaidri, objektyvi ir nepriklausoma interneto paslaugų pardavimo įmonė, tad džiaugsimės, jeigu su mumis rasite tinkamą Splius tiekėjo planą savo namams ar biurui.

  • Atnaujinta: 2024 m. sausio 9d. 10:50
Gauti pasiūlymus