Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Telia interneto planai

Telia interneto planaiTelia – buvęs Lietuvos Telekomas, Zebra internetas, Gala televizija, Teo ir dabar šių prekinių ženklų įkūrėja rinkoje žinoma Telia vardu. Telia įmonė susikūrė susijungus Omintel ir Teo, dviems bene didžiausiems ryšio operatoriams Lietuvoje. Kartu jie valdo didžiausią interneto rinkos dalį ir yra stambiausi tiekėjai. Telia siūlo viską, nuo bevielio iki sparčiausio šviesolaidinio interneto, tad jų planai tikrai verti dėmesio.

Telia interneto planų pasiūlymai

Pradėkime nuo 4G pasiūlymų iš Telia. Kaip žinote šis pasiūlymas labai tinka keliaujantiems ar daug judantiems ir negyvenantiems ramiu ritmu. Kadangi šiam internetui nebūtinas elektros lizdas, jį galite pasiimti su savimi bet kur, kur keliautumėte. Be abejo 4G internetą išeis visiškai paprastai naudoti ir namuose, bet, kadangi šiems planams kartais taikomi duomenų apribojimai, norint daug naršyti namuose reiktų pasidomėti neribotų duomenų planais.

Telia šviesolaidinis internetas

Šviesolaidinis internetas – Telia arkliukas. Seniau Teo turėjo atskirą prekės ženklą internetui – „Zebra“. Tai daugiausiai buvo senais telefono laidais į namus atvedamas internetas, kurį išstūmė šviesolaidis. Šiam ryšiui Telia gali pasiūlyti net kelis planus, skirstomus pagal spartą. Iki 100 Mb/s spartos planas tiks darbui, laisvalaikiui ir pramogoms, iki 300 Mb/s leis sklandžiai naršyti net keletui įrenginių vienu  metu, o iki 1Gb/s spartos šviesolaidinis internetas, pasak Telia, suteiks neribotą laisvę. HD transliacijos ir kiti spartaus interneto privalumai bus Jūsų rankose.

Telia bevielis internetas namams

Bevieliui internetui iš Telia reikalingas maršrutizatorius, kurį galite nuomotis arba įsigyti. Juo naudotis galite visoje patalpoje kur jis yra įjungtas, o vėliau ir perkelti į kitą vietą, jei to pageidaujate. Wi-Fi tinklas veikia sparčiai ir sklandžiai, todėl suderintas su tinkamu laidiniu ryšiu jis gali kilstelti naršymo komfortą į neregėtas aukštumas.

Telia hibridinis internetas

Taip pat šis tiekėjas siūlo standartinį plačiajuostį bei hibridinį internetą. Pastarasis sujungia plačiajuostį ir 4G internetą, kad būtų net kelis kartus padidinta sparta, kuri dabar gali siekti net iki 100 Mbps. Akcijos pasiūlymų metu hibridinis internetas bus daug pigesnis už bevielę alternatyvą, o kartu suteiks galimybę ir mėgautis išmaniąja televizija. Šios galimybės belaidis ryšys kolkas neturi.

Kaip išrinkti tinkamiausią Telia namų interneto planą?

„Markestro“ komanda užtikrins tai, kad turėtumėte galimybę gauti geriausius Telia interneto planus. Mūsų paslaugos nemokamos ir, jeigu Jums tiks Telia paslauga, iš mūsų gausite identišką pačio tiekėjo siūlomai kainai. Galbūt pasiūlymas Jums bus pateikiamas net su nuolaida. Suderinsime poreikius su galimybėmis ir rasime tokį Telia interneto planą, kuris užtikrins gerą naudojimą.

  • Atnaujinta: 2024 m. sausio 9d. 10:50
Gauti pasiūlymus